Nr katalogowy: 344

Marek RADKE (ur. 1952)

Nr katalogowy: 344

Tannenberg, 1990

akwarela, ołówek, papier; 15 x 21 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: m. radke 1990; opis. l. d.: Tannenberg 1410/3.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł