Nr katalogowy: 343

Zdzisław SALABURSKI (1922-2006)

Nr katalogowy: 343

Bez tytułu XXXVI, 1976

olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Salaburski 76;
estymacja: 4 500 - 7 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł