Nr katalogowy: 336

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 336

Papryki i winogrona

olej, płótno; 50,5 x 60,5 cm;
sygn. p. d.: JSzancenbach.
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Cena oferowana 9 000 zł