Nr katalogowy: 326

Andrzej KAPUSTA (ur. 1956)

Nr katalogowy: 326

Oddech XI, z cyklu: Vita activa, vita contemplata, 1988

olej, płótno; 50 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: ANDRZEJ KAPUSTA / "VITA ACTIVA , VITA / CONTEMPLATA" /-" ODDECH XI " / 1988.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena oferowana 3 800 zł