Nr katalogowy: 320

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 320

Oda do rządów [szkic do obrazu], 2004

akwarela, papier; 27,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: JModzelewski 2004 (ołówkiem).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł