Nr katalogowy: 316

Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)

Nr katalogowy: 316

Kompozycja geometryczna, 1962

akwarela, papier; 34 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Marczyński 62 (ołówkiem).
estymacja: 6 500 - 9 000 zł