Nr katalogowy: 1074

Adam MALINOWSKI (1829-1892)

Nr katalogowy: 1074

Pejzaż z chatą

olej, płótno dublowane; 48 x 62,5 cm;
sygn. l. d.: Adam Malinowski (słabo czytelnie);
estymacja: 25 000 - 30 000 zł