Nr katalogowy: 1072

Stanisław DYBOWSKI (1895-1956)

Nr katalogowy: 1072

Na pastwisku

olej, płótno naklejone na tekturę;
37 x 61 cm.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł