Nr katalogowy: 1058

Jean Baptiste JOUVENET (1644-1717) - przypisy

Nr katalogowy: 1058

Portret damy - Diana

olej, płótno; 81 x 65 cm;
estymacja: 8 000 - 9 000 zł