Nr katalogowy: 1052

Malarz nieokreślony, polski XX w.

Nr katalogowy: 1052

Martwa natura z zegarem, 1927

olej, tektura; 74 x 49 cm;
sygn. p. d.: M.? Duszyński? / 1927.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł