Nr katalogowy: 1051

Josef WENGLEIN (1845-1919)

Nr katalogowy: 1051

Pejzaż

olej, płótno dublowane; 28 x 41 cm;
sygn. l. d.: J. W.
estymacja: 3 800 - 4 800 zł
Cena oferowana 3 400 zł