Nr katalogowy: 1050

Michał STAŃKO (1901-1969)

Nr katalogowy: 1050

Zima

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: M.Stańko.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 300 zł