Nr katalogowy: 1049

C. DENNER, XX w.

Nr katalogowy: 1049

Scena orientalna

olej, płótno; 31,5 x 26 cm;
sygn. l. d.: C. Denner.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł