Nr katalogowy: 1045

Franciszek TUREK (1882-1947)

Nr katalogowy: 1045

Kościół na Skałce w Krakowie, ok. 1930

akwarela, papier; 47 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: FrTurek.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł