Nr katalogowy: 1043

Wiesław FUSEK (1912-2011)

Nr katalogowy: 1043

Chaty w śniegu, 1976

olej, płótno; 43 x 49,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Fusek / 1976.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł