Nr katalogowy: 37

Czesław Borys JANKOWSKI (1862-1941)

Nr katalogowy: 37

Jutrzenka Wolności - scena symboliczna, 1912

olej, tektura; 41 x 56 cm;
sygn. i dat. l. d.: Czesław JANKOWSKI / 1912
estymacja: 5 000 - 6 000 zł