Nr katalogowy: 27

J. KONARSKI, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 27

Wesoła jazda

olej, tektura; 25 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: J Konarski.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena oferowana 13 000 zł