Nr katalogowy: 26

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 26

Ułan na koniu, 1943

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak 1943;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł