Nr katalogowy: 24

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 24

Przejście przez rzekę, 1931

olej, płótno; 51 x 75 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak 1931.
estymacja: 22 000 - 28 000 zł
Cena oferowana 20 000 zł