Nr katalogowy: 23

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 23

Na saniach, 1955

olej, płótno; 82 x 103,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Potrzebowski / 10 II 1955.
estymacja: 10 000 - 13 000 zł