Nr katalogowy: 13

Henryk BERLEWI (1894-1967)

Nr katalogowy: 13

Portret oficera, 1918

olej, płótno; 78 x 62 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: BERLEWI / WARSCHAU 18;
estymacja: 22 000 - 27 000 zł