Nr katalogowy: 8

Robert PANITZSCH (1879-1949)

Nr katalogowy: 8

Domowa muzyka, 1933

olej, płótno; 50,5 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: Robert Pan. 33. (wydrapana w malaturze).
estymacja: 6 000 - 7 000 zł