Nr katalogowy: 7

Adam BUNSCH (1896-1969)

Nr katalogowy: 7

Różowe kokardy, 1937

olej, płótno; 70 x 52 cm;
sygn. i dat. l. d.: Adam Bunsch 1937.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł