Nr katalogowy: 5

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 5

Motyw z Sidi bel Abb.s w Marrakeszu

olej, tektura; 51 x 39 cm;
sygn. i opisany p. d.: A. Laszenko / Sidi Bel Abbes.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł