Nr katalogowy: 2

Joachim WEINGART (1895-1942)

Nr katalogowy: 2

Martwa natura z kwiatami

olej, płótno; 69 x 54 cm;
sygn. l. d.: Weingart;
estymacja: 25 000 - 30 000 zł