17 grudnia 2019

Zachęcamy do składania ofert na dostępne obiekty!

Przyjmujemy zlecenia poaukcyjne:

Katarzyna Marciniak

tel. +48 669 111 109

k.marciniak@rempex.pl

Mariusz Szewczyk:

tel. +48 605 325 918

m.szewczyk@rempex.pl

(urlop w dniach 23.12.2019 - 02.01.2020)

zobacz regulamin aukcji

1504
Komplet mebli stolik: wys. 51 cm; szer. 71 cm; gł. 30 cm; komoda z 3 szufladami: wys. 54 cm; szer. 123 cm; gł. 45 cm;
Niemcy (?), 2 poł XX w.;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Bogumił GALA

1505
Szafka, 2016 dąb czarny; wys. 59 cm, szer. 92,5 cm, gł. 33,3 cm;
Mebel wykonany z masywu drzewnego, fornirowany naturalnym czarnym dębem. Uchwyty drzwiczek z masywu natura
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Apolinary GAŁECKI (1924-2006) - projektant, S

1506
Lampka nocna - typ nr 1318, l. 60. XX w. metal; ok. 18 x 15 x 10 cm;
Polska, Warszawa, lata 60. XX w.
estymacja: 900 - 1 200 zł

Zbigniew HORBOWY (1935-2019) - projektant

1507
Para pucharów z nakrywami szkło sodowe, formowane ręcznie, barwione w masie na kolor rubinowy; wys. 46 cm;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Małgorzata DYGAS-KONOPACKA [MARGONIT]

1508
Sowa mieszanka żywicy z minerałami (m.in. kwarc, jaspis, serpentynity, turmalin) i metalami szlachetnymi; wys. 21,5 cm; na spodzie znak firmowy.
Rzeźba o właściwośc
estymacja: 2 500 - 3 500 zł