Nr katalogowy: 320

Tamara BERDOWSKA (ur. 1962)

Nr katalogowy: 320

Bez tytułu, z cyklu: Halucynacje, 2019

olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Tamara / Berdowska / 2019 / bez tytułu / z cyklu / Halucynacje.
estymacja: 10 000 - 14 000 zł