Nr katalogowy: 319

Julian Henryk RACZKO (1936-2019)

Nr katalogowy: 319

Morfologia podwójna III; 1977

olej, płótno; 82 x 42 cm (dwa obrazy połączone ramą w jedną kompozycję);
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JULIAN RACZKO / 1977r. / "Morfologia podwójna” III
estymacja: 30 000 - 40 000 zł