Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Nr katalogowy: 17
Człowiek - ptak
litografia barwna, papier; 33 x 23,5 cm (arkusz);
sygn. p. d.: Lebenstein i opisany l. d.: 3/100 (ołówkiem).