Nr katalogowy: 1811

Nr katalogowy: 1811

Zegarek naręczny, męski, mechaniczny

stal złocona, szkło, skórzany pasek; wymiar koperty: 4,3 x 4 cm;
Szwajcaria, Jules Jürgensen, l. 60 XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł