Nr katalogowy: 605

Nr katalogowy: 605

Wazon z dekoracją Imari

porcelana, kobalt podszkliwnie, farby naszkliwne, złocenia; wys. 19,5 cm;
nie sygnowany; Chiny, XVIII/XIX w. lub pocz. XIX w.?
estymacja: 3 200 - 3 800 zł