Nr katalogowy: 1049

Aleksander BOBA (1899-1944)

Nr katalogowy: 1049

Motyw z Pucka, 1935

olej, tektura fakturowana; 35 x 48 cm;
sygn. i dat. p. d.: Aleksander Boba / 1935
estymacja: 2 500 - 3 200 zł