Nr katalogowy: 1021

Tadeusz WYGRZYWALSKI (1904-1963)

Nr katalogowy: 1021

Łowca - Mały rybak, 1937

olej, tektura; 54 x 65 cm;
sygn. i dat. l. d.: T. Wygrzywalski 37
estymacja: 2 600 - 3 200 zł