Nr katalogowy: 46

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 46

Pejzaż

olej, tektura; 36,5 x 45 cm;
sygn. l. d.: ST. CZAJKOWSKI;
na odwrocie nr ze spuścizny po artyście: St. Cz. / inw. 282 (tuszem czarnym); Zobacz pełne informacje
Cena wywoławcza 4 500 zł