Nr katalogowy: 40

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 40

Żółte kwiaty w wazonie, lata 20. XX w.

olej, deska, 36,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Hayden;
Cena wywoławcza 18 000 zł