Nr katalogowy: 39

Eugeniusz EIBISCH (1896-1987)

Nr katalogowy: 39

Martwa natura z rybami, ok. 1950

olej, płótno; 58 x 80 cm.
sygn. l. d.: Eibisch.
Cena wywoławcza 8 000 zł