Nr katalogowy: 32

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 32

Marychna

olej, tektura, 50 x 35 cm;
sygn. l. g.: St. Żurawski
Cena wywoławcza 4 000 zł