Nr katalogowy: 31

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

Nr katalogowy: 31

Pan referendarz kupuje konie, 1918

olej, tektura; 72 x 102 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. PIOTROWSKI 1918;
Cena wywoławcza 36 000 zł