Nr katalogowy: 30

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 30

Pościg, 1940

olej, tektura; 19,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1940;
Obraz po konserwacji.
Cena wywoławcza 4 500 zł