Nr katalogowy: 29

Zygmunt JÓZEFCZYK (1881-1966)

Nr katalogowy: 29

Jeździec, 1922

olej, tektura; 68 x 98 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Józefczyk / 22.;
Cena wywoławcza 4 000 zł