Nr katalogowy: 28

Władysław SZERNER (1836-1915)

Nr katalogowy: 28

W drodze na wesele huculskie

olej, deska mahoniowa; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: W. Szerner
estymacja: 70 000 - 80 000 zł