Nr katalogowy: 27

Jan Erazm KOTOWSKI (1885-1960)

Nr katalogowy: 27

Jazda saniami

olej, tektura; 45,5 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: Jan Kotowski.
Cena wywoławcza 2 500 zł