Nr katalogowy: 26

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 26

Polowanie par force, 1941

olej, tektura; 50 x 69,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1941.
Cena wywoławcza 20 000 zł