Nr katalogowy: 25

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 25

Wenecja, 1925

olej, płótno; 65 x 92,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1925/ W. de Terlikowski
Obraz przed konserwacją - liczne odpryski farby i przerwania płótna.
Cena wywoławcza 18 000 zł