Nr katalogowy: 24

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

Nr katalogowy: 24

Ogród - Widok z okna

olej, tektura; 30,5 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: H. Rudzka-C.
Cena wywoławcza 3 500 zł