Nr katalogowy: 24

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

Nr katalogowy: 24

Ogród - Widok z okna

olej, tektura; 30,5 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: H. Rudzka-C.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł