Nr katalogowy: 19

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 19

Róże żółte - Żółte róże i porcelanowe puzderko, ok. 1933

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. przy lewej krawędzi po środku: a. karpiński;
Cena wywoławcza 9 000 zł