Nr katalogowy: 13

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 13

Chrystus na krzyżu

olej, płótno; 35 x 25 cm;
sygn. p. d.: SKamocki
estymacja: 9 000 - 11 000 zł