Nr katalogowy: 13

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 13

Chrystus na krzyżu

olej, płótno; 35 x 25 cm;
sygn. p. d.: SKamocki;
na odwrocie fragment pejzażu miejskiego w oleju oraz szkicowym ujęciu.
Cena wywoławcza 8 500 zł