Nr katalogowy: 11

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 11

Dziewczyna z różami

pastel, akwarela, tektura; 67 x 48 cm;
sygn. l. d.: T. Axentowicz;
Cena wywoławcza 20 000 zł