Nr katalogowy: 9

Maurycy TRĘBACZ (1861-1941)

Nr katalogowy: 9

Kwiaciarka, ok. 1924

olej, płótno; 97,5 x 66 cm;
sygn. l. d.: Maurycy Trębacz.
Cena wywoławcza 3 000 zł