Nr katalogowy: 8

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 8

Biały szpic, ok. 1912

akwarela, papier; 46 x 39 cm;
sygn. p. d.: JFałat;
na odwrocie drukowana nalepka: 15 98 / 1912/13.
Cena wywoławcza 25 000 zł